Čítate 3. stranu článku...
Umyté a očistené ríbezle zomelieme v mlynčeku na mäso.
Rozmiešame s kryštálovým cukrom
Nepoužijeme všetok cukor, časť si necháme na posypanie na vrch) a plníme do sklenených pohárov.
Previažeme celofánom, alebo uzatvoríme viečkom. Nesterilizujeme.

Druhý spôsob je ríbezle zmiešať ríbezle rozmixovať ponorným mixerom, zasypať cukrom, asi 2 dni nechať odpočívať a pravidelne miešať.
Potom stačí dať do pohárov a skladovať v chladnej komore.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
