zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Vaječné masky na kožu okolo očí: Dámy po 50-tke, účinok vidíte hneď- vhodné pre omladenie celej tváre!

Koža očných viečok je najtenšia a najzraniteľnejšia. Rýchlo na nich vidieť všetky bezesné noci, drastické diéty, chyby v starostlivosti. Dôsledkom týchto faktorov sú vačky a tmavé kruhy pod očami, vrásky a záhyby, ktoré sa stávajú výraznejšími, ako pleť starne.

starnutie očných viečok

Čas to však nespočíta len tým, ktorý majú nesprávny životný štýl. Ide jednoducho o znak starnutia pokožky, ktorý je absolútne prirodzený. Mnohí ľudia práve preto podstupujú nákladné kozmetické procedúry s cieľom beh času trochu spomaliť. Ukázalo sa však, že často sú najúčinnejšie overené postupy vytvorené prírodou.

Očné masky s obyčajnými vajíčkami obnovujú, hydratujú a vyhladzujú.Po prvom použití sa vaša pokožka rozjasní, vypne a vyhladí. Jemné vrásky zmiznú a tie hlboké sa stanú menej nápadnými.

ako utiahnuť pokožku očných viečok

Vaječné masky na oči

Maska z vaječného žĺtka a masla

Maska dokonale vyživuje a vyhladzuje pokožku. Účinne bojuje proti vráskam.

Zmiešajte 1 žĺtok s 1 lyžičkou a zmäknutého masla. Naneste na kožu horných a dolných viečok silnou vrstvou. Ľahnite si so zatvorenými očami na 20 minút. Snažte sa uvoľniť svaly tváre. Odstráňte zvyšky masky pomocou vatového tampónu navlhčeného v teplej vode.

očná maska ​​so žĺtkom

Maska vaječného žĺtka s malín

Vitamínová maska ​​vyhladzuje jemné vrásky, viditeľne osviežuje a rozjasňuje pokožku.

Roztlačte 2 – 3 maliny vidličkou, pridajte žĺtok a dôkladne premiešajte. Aplikujte na pokožku horných a dolných viečok. Zmes nechajte pôsobiť 15 až 20 minút, potom opláchnite teplou vodou.

očná maska ​​so žĺtkom a malinami

Maska z vaječného žĺtka a mlieka

Nástroj vráti mladistvý vzhľad ​​pokožke očných viečok: budete prekvapení, ako rýchlo získajú sviežosť a pružnosť!

1 žĺtok zmiešajte s 1 lyžicou sušeného mlieka. Naneste masku na pokožku horných a dolných viečok, nechajte pôsobiť 15 minút a potom opláchnite teplou vodou.

očná maska ​​so žĺtkom a mliekom

Vaječná maska ​​s medom

Poskytuje komplexné omladenie a spevnenie pokožky okolo očí. Pomáha bojovať s jemnými vráskami.

Bielok zmiešajte s 1 lyžičkou ovsených vločiek a 1 lyžičkou medu. Naneste zmes na pokožku pod očami, prikryte mokrými vatovými tampónmi. Nechajte pôsobiť 30 minút, opláchnite teplou vodou. Následne naneste na očné viečka akýkoľvek zvlhčujúci krém.

očná maska ​​s proteínom a medom

Maska z vaječného bielka s citrónom a petržlenom

Zložky majú silný sťahujúci účinok. Rozjasňuje tmavé kruhy, čistí póry, robí pokožku hladkou a pružnou.

Zmiešajte vaječný bielok s 0,5 lyžičky citrónovej šťavy a 0,5 lyžičky petržlenovej šťavy. Aplikujte na kožu horných a dolných viečok, zvyšky naneste po celej tvári. Počkajte, kým je zmes úplne suchá, potom opláchnite teplou vodou. Snažte sa mať pokožku uvoľnenú .

maska ​​na viečka s proteínom a citrónom

Pamätajte: akákoľvek maska ​​by sa mala aplikovať na dôkladne vyčistenú pokožku. Ak chcete dokončiť ošetrenie proti starnutiu, na koniec spravte krku masáž tváre kockou ľadu . Pohybujte sa pozdĺž masážnych línií zdola nahor.

 

Najlepšie tipy pre zdravie