Muž na záhrade vykopal jamu. Keď skončil, susedia mohli len závidieť!

Hovorí sa, že na množstvo skvelých vecí nepotrebujete horibilné finančné investície. Často stačí obyčajná ľudská túžba, vytrvalosť a štipka dobrej inšpirácie.

Jeden muž sa prednedávnom podelil o svoj úžasný výtvor na sociálnej sieti a okamžite si získal stovky obdivovateľov. Muž mal od mladosti veľký sen, túžil po profesionálnej peci na prípravu pizze, ktorá by bola nie len pýchou jeho záhrady, ale miestom stretnutí susedov pri dobrom jedle.

Malo to však jeden háčik – financie. Profesionálna pec na prípravu pizze je veľmi drahou záležitosťou, ktorej cena sa často pohybuje v závratných výškach. V mužovi sa však nezaprela talianska povaha a rovnako aj korenie, ktoré ho k vášni pre pizzu ťahali už od malička. Rozhodol sa, že nebude míňať peniaze z rodinného rozpočtu a pec si vybuduje od základov celkom sám.

Kamaráti pomohli so zabezpečením materiálu a muž vždy po práci po krôčikoch budoval svoje veľdielo. Keďže ako správny tajnostkár susedom nepovedal, aké prekvapenie chystá, tí len zvedavo nakúkali cez plot a čudovali sa, načo bude slúžiť jama, ktorú muž na záhrade vykopal. Keď s prácami skončil, všetci obyvatelia ulice si mohli oči vyočiť.

Dnes je muž hrdinom celej ulice a jeho susedia svorne tvrdia, že pizzi z jeho pece sa nič nevyrovná!

zdroj: reddit

Dnes najobľúbenejšie