zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Liek na vysoký tlak podľa starovekých Egypťanov: Je to čistá príroda a funguje aj dnes!

Tento liek je veľmi starý a pomáhal už v časoch, keď neexistoval systém zdravotnej starostlivosti a lieky. Nejde však o žiaden hókus-pókus. Aj dnes je preukázateľné, že látky, ktoré tento liek obsahuje preukázateľne znižujú tlak. Nezabudnite, že najúčinnejší bude, ak jeho užívanie spojíte s rýchlejšou chôdzou (napríklad, keď zajtra pôjdete na prechádzku). Odporúča sa užívať každý deň 1 lyžicu lieku – ideálne dlhodobo. Liek musí odpočívať na tmavom a chladnejšom mieste aspoň 14 dní. Okrem vysokého tlaku pôsobí tento liek ako prírodné antibiotikum, je výborný proti zápalom a na celkové posilnenie imunity. Liek by nemali užívať osoby trpiace nízkym krvným tlakom, aby sa im tlak ešte viac neznížil.

Potrebujeme:

1 väčší koreň chrenu, nastrúhaný
4 cibule, nakrájané nadrobno
1 citrón, nakrájaný na plátky
1 hlávku cesnaku, rozdelená na strúčiky
2 l vody
400 g kr. cukru
5 lyžíc medu
Postup:

Cibuľu a citrón nasypeme pohára. Strúčiky cesnaku ošúpeme, nakrájame na tenké plátky a spolu s chrenom pridáme do pohára. Vodu prevaríme s cukrom a medom tak, aby sme získali konzistenciu riedkeho sirupu. Týmto sirupom zalejeme  zmes v pohári a necháme 14 dní odpočívať.
Fresh organic honey in glass jar, onion, garlic and lemon on old wooden background, healthy nutrition, strengthening immunity and treatment of flu
Sirup neslúži ako náhrada prepísanej liečby.

Najlepšie tipy pre zdravie