zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Kto ho skúsil, ten schudol oveľa rýchlejšie: 1 pohár tohto nápoja pred spaním spaľuje tuky kým vy spíte!

Málokto si uvedomuje, že v procese chudnutia je jedným z najdôležitejších aspektov spánok. Práve počas spánku telo dokáže nielen regenerovať, ale aj veľmi účinne spaľovať tuky. Tento nápoj slúži najmä na to, aby túto funkciu nášho tela maximalizoval.

Málokto si uvedomuje, že v procese chudnutia je jedným z najdôležitejších aspektov spánok. Práve počas spánku telo dokáže nielen regenerovať, ale aj veľmi účinne spaľovať tuky. Tento nápoj slúži najmä na to, aby túto funkciu nášho tela maximalizoval. Spánok je spolu s pohybom a stravou najdôležitejším pilierom chudnutia. S týmto nápojom budete počas spánku spaľovať kalórie skutočne rýchlo, stačí sa držať týchto zásad.

Ako to funguje?

Cestou nie je prísna diéta, jesť by ste mali 5x denne, ale zásadou, ktorú treba v prípade tohoto nápoja držať so železnou pravidelnosťou je nejesť 2 hodiny pred spánok a krátko pred tým, ako pôjdete spať vypiť tento nápoj. V kombinácií s 2 hodinami „pôstu“ pred spaním a aspoň 7 hodinami spánku funguje zaručene.

Najrýchlejšie pocítite úbytok v oblasti brucha, kde má väčšina ľudí najväčší problém s tukovými vankúšikmi. Potom sa však začnú zoštíhľovať aj iné problematické oblasti – ako stehná, zadok a paže. Pozor – tento nápoj vám svaly sám o sebe nevyrobí, funguje len ako rozpúšťač tukov.

Večerný spaľovač tukov

Len 30 sekúnd pre každý cvik: Stačí vám toto zopakovať trikrát týždenne a zakrátko máte bruško, ktoré vám budú závidieť!

Potrebujeme:

  • 1 lyžicu jablčného octu
  • kúsok citrónu (stačí štvrťka – prípadne aj menej)
  • Hrsť petržlenovej vňate – starý známy zázrak na chudnutie
  • 1 lyžička mletej škorice
  • 1 lyžička kvalitného medu
  • voda

Postup:

Do šálky si dáme nasekanú petržlenovú vňať a pridáme aj ostatné prísady teda jablčný ocot, škoricu a vytlačenú citrónovú šťavu. Zalejeme vriacou vodou ako klasický čaj, dobre premiešame a necháme vychladnúť na takú teplotu, aby nám bol nápoj príjemný na pitie. Do nápoja potom primiešame čajovú lyžičku medu a pomaly vypite. Okrem spaľovania tukov máte postarané aj o kvalitnejší odpočinok.

Čo treba vedieť?

  • Čerstvo pripravený nápoj vypite každý večer pred spaním.
  • Nemá žiadne vedľajšie účinky, môžete ho piť dovtedy, kým nebudete s výsledkom spokojní.
  • Všetky zložky tohto nápoja sú mimoriadne účinné nielen pri spaľovaní tukov, ale podporia aj vašu imunitu a zdravie. Zároveň ide o výborný antioxidant, ktorý vás zbaví toxínov.

Zdroj: organichealthcorner.com

Najlepšie tipy pre zdravie