Čítate 3. stranu článku...
Opláchneme, dáme do fľaše (ja som použila 2-litrovú fľašu, naplniť až po vrch) alebo džbánu a zalejeme studenou vodou.
Necháme 1 – 2 dní v chladničke postáť.
Potom precedíme do džbánika.

Je úžasne osviežujúca.
Vodou môžme naplniť ešte raz a necháme deň v chlade.
Zlejeme a potom vymeníme aj žihľavu.Z tohto obsahu 2 l fľaše je niečo viac jak 1 l tekutiny.

Ked si to robí jedná osoba pre seba je dobré si urobiť za týždeň tak 2x.
Potom dva týždne prestávka.
Je známe, že ani čaj sa nesmie piť často,lebo riedi krv.
Tak isto v studenej vode sa žihľava vyluhuje,tak preto prestávka.
Prajeme vám veľa zdravia!
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
