Neviem ako vás, ale mňa bolia kolená a kĺby hlavne v zime.

Akonáhle udrú mrazy, hlavne navečer sa začnú kolená ozývať a často kvôli tomu nemôžem poriadne spávať.
Viem, že mnohí ľudia majú podobné problémy a preto tu dávam domácu masť, ktorá mi v posledných dňoch veľmi pomohla.
Poradila mi ju moja mama – tá si vedela vždy s každým zdravotným problémom rady aj bez liekov.
Neverila som, že takáto domáca zmes môže pomôcť, ale skutočne mi to zabralo.

Dokonca, uľavilo sa mi už po prvom použití.
Neviem ako to funguje, ale funguje – za skúšku nič nedáte, pre mňa je to zázračná masť!
Potrebujeme:
1 lyžicu medu
1 lyžicu obyčajnej horčice
1 lyžicu soli
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
