zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Zázračný nápoj vás nabije energiou a pomôže vám schudnúť. Skúste ho už zajtra ráno

Veľkonočné obdobie bolo opäť príležitosťou ako zhrešiť. Šaláty, šunka či koláčiky poriadne preskúšali našu schopnosť odolať. Ak ste to trochu prehnali s jedlom aj vy, tento nápoj vás dá dokopy a zbaví aj jarnej únavy.

Nemusíte sa po Veľkej noci pustiť do diéty či preceňovať svoje schopnosti intenzívnym cvičením. Skúste si radšej urobiť ráno tento zázračný nápoj, ktorý vám pomôže odbúrať nadbytočné kilogramy a vráti vám aj energiu. Ideálny je preto i vtedy, keď trpíte jarnou únavou.

Lacné a chutné

Ideálny nápoj, ktorý vás „opraví“, pozostáva z jablčného octu, ktorý je úplne bezpečný na konzumáciu. Ďalšou zložkou, ktorá podporí skvelé účinky a dodá mu lahodnú chuť, je med.

Jablčný ocot sa postará o vyčistenie vašich orgánov a odstránenie toxínov z vášho tela, takže podporuje chudnutie. Zároveň dodáva energiu, preto je ako stvorený na ráno. Okrem toho je aj veľmi lacný, rozhodne lacnejší ako rôzne šťavy či smoothie. Tento drink si navyše môžete dopriať aj niekoľkokrát za týždeň.

Príprava je veľmi jednoduchá a zaberie vám len pár sekúnd. Čistú vodu zmiešate s jablčným octom a pridáte med. Všetko poriadne zmiešate a zázračný nápoj je na svete. Ideálne je vypiť ho 15 minút pred raňajkami. Pozrite si presný postup v priloženom videu.

Najlepšie tipy pre zdravie