zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Najlepšia rada ako na bradavice a kurie oká bez vypaľovania: Toto som videla v TV relácii a je to sila, bradavica je preč po pár dňoch!

Neviem, či patrím k tým pár výnimkám, ale mne napríklad lastovičník na bradavice nezabral. Babička mi vravela, že musím mať trpezlivosť a určite sa to podarí, ale bradavica nie a nie zmiznúť.

Neviem, či patrím k tým pár výnimkám, ale mne napríklad lastovičník na bradavice nezabral. Babička mi vravela, že musím mať trpezlivosť a určite sa to podarí, ale bradavica nie a nie zmiznúť. Náhodou som videla skvelú TV reláciu, kde medzi iným spomínali aj to, ako silu lastovičníka zmnohonásobiť a zároveň túto silu aj uchovať. Výroba je úplne jednoduchá a keď budete potrebovať, tak si jednoducho nakvapkáte na vatovú tyčinku, alebo na vankúšik leukoplastu a priložíte na bradavicu alebo kurie oko. Mne to zabralo expresne rýchlo, bradavica po pár dňoch odpadla. Pomohlo nám to aj s kurím okom u môjho syna, tiež bolo za pár dní po ňom. Určite skúste.

Potrebujeme:

5 kvapiek čajovníkového oleja (tea tree olej)

200 ml silného bieleho alkoholu

70 g lastovičníka (celú rastlinu – korene, listy aj kvety)

Postup:

Celú rastlinu si nakrájame a vložíme do sklenenej fľaše, alebo do pohára na zaváranie. Zalejeme celkom alkoholom a necháme lúhovať na slnečnom mieste 3-6 týždňov. Sem-tam premiešame, alebo pretrepeme. Potom len scedíme, pridáme olej a uchovávame v chladničke v sklenenej nádobe. Takto máte liečivú zmes kedykoľvek, aj v zime, keď lastovičník dávno odpočíva pod snehom. Každý deň používame na potieranie, alebo nakvapkáme na leukoplast a necháme pôsobiť cez noc!

autor: Mirka Valachová

Najlepšie tipy pre zdravie