zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Za menej ako Euro: Mamička vymyslela úžasný spôsob, ako uľaviť dieťaťu od bolesti bruška, prechladnutia a kašľa!

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o môj nápad, ktorý má u mňa doma ale aj u všetkých mamičiek, s ktorými som sa podelila, veľký úspech.

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o môj nápad, ktorý má u mňa doma ale aj u všetkých mamičiek, s ktorými som sa podelila, veľký úspech. Tento nápad pomáha dieťatku lepšie spať, uľaví od bolesti bruška, pomáha pri kašli a prechladnutí. A viete, čo je najlepšie? Deti ho milujú!

Liečivý plyšáčik!

Starého plyšáka som najskôr dobre vyprala a keď vyschol, rozpárala som časť bruška a vybrala náplň – len z bruška, nie z hlavičky. Pomocou lievika som do bruška nasypala veľké krúpy zmiešané so sušenou levanduľou a bruško som dôkladne zašila. Macíka dám nahriať na radiátor alebo na 1-2 minúty do mikrovlnky. Deti si macíka stískajú, vydrží dlho hriať a levanduľa sa zahrievaním krásne otvorí a vonia, čo je dobré na uvoľnenie dutín. Navyše, macík pôsobí upokojujúco a deti omnoho lepšie spia. Odporúčam každému. Okrem krúpov vyskúšajte napríklad aj višňové kôstky (vrecká z nich nám dávala pri chorobe babička. :-)

Miška T.

Najlepšie tipy pre zdravie