zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Trápi vás namerné vypadávanie vlasov a lámavé nechty? Nekupujte drahé doplnky výživy, zaraďte do jedálnička TOTO!

Riešenie nepríjemných problémov je jednoduchšie, ako si myslíte. A čo je najlepšie, máte ho priamo pod nosom!

Predovšetkým v období jesenných a zimných mesiacov sa častejšie stretávame s nepríjemnými príznakmi, akými sú nadmerne vypadávanie vlasov, lámavé nechty či častejšie problémy so spánkom.

Tieto problémy sa najčastejšie snažíme riešiť dopovaním sa doplnkami výživy z lekárne, ktoré sľubujú rýchly a zaručený účinok, za ktorý si samozrejme poriadne priplatíte. Prečo však míňať za umelé produkty, keď si ten najsilnejší účinný doplnok výživy môžete vyrobiť sami z bežných produktov?

Vypadávanie vlasov, lámavosť nechtov a problémy so spánkom môžu okrem nedostatku konkrétnych vitamínov súvisieť aj so zníženou funkciou nadobličiek, ktoré sú zodpovedné za produkciu niektorých hormónov. V zimných mesiacoch a pod vplyvom určitých faktorov – nadmerná záťaž, únava, choroba – môže byť ich funkcia nižšia ako zvyčajne. Jednoduchý prírodný doplnok však dokáže aktivizovať nadobličky doplniť chýbajúce živiny najrýchlejším a najprirodzenejším spôsobom. Výsledky tejto prírodnej kúry pocítite už po prvom týždni užívania. Navyše, tento domáci liek dodá telu množstvo vitamínov a živín, ktoré posilnia vašu imunitu a typické zimné choroby sa vám budú zďaleka vyhýbať.

Prírodný doplnok výživy

Potrebujeme:

3 lyžice včelieho medu

Tri hrste vlašských orechov

Sušené hrozienka lebo sušené datle

1-2 lyžičky sušenej petržlenovej vňate

2 lyžičky sušeného zázvoru

(pomer ingrediencií môžete upraviť podľa vlastnej chuti)

Postup:

Orechy, petržlenovú vňať, hrozienka a datle rozmixujeme. Potom pridáme med, zázvor a premiešame. Vložíme do uzatvárateľnej sklenenej nádoby a skladuje na chladnom tmavom mieste.

Užívame 2 polievkové lyžice na lačný žalúdok – 15 minút pred raňajkami. Užívame 2-3 x týždenne. Domáci prípravok stimuluje funkciu nadobličiek, dodáva dôležité vitamíny a živiny, ktoré v chladnom počasí potrebuje každý z nás.

zdroj: takprosto

Najlepšie tipy pre zdravie