zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

2 kilá sú fuč, ani neviete ako: Reďkev je hotový zázrak na chudnutie, tento recept by mal poznať každý, kto chce zhodiť!

Vedeli ste, že reďkvička je na chudnutie hotovým zázrakom. Vďaka nej zhodíte zdravo a bez jojo efektu.

Reďkvičky sa vysieva ako jedna z prvých jarných plodín. Ak zvažujete, či sa pustiť do jej pestovanie, tento recept vás určite presvedčí. Už naše staré mamy totižto vedeli, že s reďkvičkou sa chudne jedna-radosť. Tak, milé dámy, ak sa už teraz desíte drastických diét pred letnou sezónou, vyskúšate niečo, čo funguje rýchlo a hlavne bez obávaného jojo-efektu.

Čo obsahuje?

Reďkvička je ohromne bohatá na vitamíny. Okrem vitamínov skupiny B a C v nej nájdeme aj draslík a železo. Reďkovka rýchlo naštartuje metabolizmus, ale čo je najdôležitejšie, rozpúšťa tukové vankúšiky, ktoré vám už v tele stihli uložiť. Okrem plodov sú však veľmi prospešné aj listy reďkvičky, ktoré sú bohaté na vitamín C a železo. Pridať si ich môžete napríklad do šalátov.

Dodržte to len 3 dni!

Na prípravu tukožrútskej polievky potrebujeem:

2 ks bielej reďkvičky

2 viazaničky červenej reďkvičky

Hrsť listov redkvičky

Hrsť listov čerstvého špenátu

2 ks menšej mrkvy

1 koreň petržlenu

½ koreňa zeleru

1 cibuľku šalotku

1 lyžica olivového oleja

3 guličky čierneho korenia

Soľ – ideálne morskú

Postup:

Všetku zeleninu si dôkladne umyjeme. Nakrájanú šalotku opražíme na olivovom oleji, pridáme zvyšnú zeleninu nakrájanú na kocky alebo kolieska a krátko všetko spolu opečieme. Zalejeme 1,5 litra zeleninového vývaru (prípadne vody), 3 guličky čierneho celého korenia a keď začne vrieť, varíme 10 minút. Nakoniec pridáme nasekané listy reďkvičky a špenátu. Solíme len veľmi mierne a ideálne morskou soľou. Teraz len premiešame a zložíme z plameňa.

Plán 3 dni!

Aby ste schudli 2 kilá, dodržte tieto pravidlá po dobu 3 dní!

Keď ste hladní, dajte si tanier tejto polievky, okrem polievky sú vhodné aj vajcia uvarené na tvrdo (max 2 kusy za deň), celozrnné pečivo, kvalitná chudá šunka, nízkotučné syry, tvaroh, ovocie (hlavne doobeda) a zelenina. Jedzte 5 x denne v malých množstvách a nezabúdajte na aspoň 2 litre tekutín (ideálne obyčajnej vody z vodovodu). Sledujte si výsledky každý deň – minimálny úbytok na váhe by mal byť 1/2 kg za deň.

Najlepšie tipy pre zdravie