zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Domáci recept na kašeľ a zápal priedušiek: 10x rýchlejší a silnejší ako sirup proti kašľu!

Práve sa nachádzame v ročnom období, ktoré je plné bacilov, vírusov a rôznych ochorení ako napríklad nádcha, chrípka a narôznejšie virózy.

Práve sa nachádzame v ročnom období, ktoré je plné bacilov, vírusov a rôznych ochorení ako napríklad nádcha, chrípka a narôznejšie virózy.

Zbaviť sa ich je niekedy veľmi náročná úloha a mnohokrát na to nepomáhajú ani lieky z lekárne. V takom prípade nezostáva iné, len dúfať, že časom choroba odíde. Existuje však rýchle riešenie vo forme domáceho receptu zo stránky comment-economiser na zázračný nápoj, ktorý posilňuje imunitu a lieči veľa chorôb. Na kašeľ a zápal priedušiek je to ten najlepší pomocník.

Recept pre zdravie

Zložky, ktoré sú obsiahnuté v tomto prírodnom recepte, sú lacné, ľahko dostpuné a hlavne mimoriadne zdravé vďaka svojej prírodnej sile.

Tieto zložky dokážu spolu extrémne účinne bojovať proti kašľu, nachladnutiu a zápalu priedušiek.

Napríklad tymián uvoľňuje svaly priedušiek a pomáha zlepšiť dýchanie uvoľnením dýchacích ciest.

Zázvor je protizápalový a pomáha s vykašliavaním. Kurkuma je tiež veľmi užitočná. Má antibakteriálne a antivírusové vlastnosti, ktoré pomáhajú s liečením kašľa a prechladnutia.

Ako na to?

Na prípravu nápoja budete potrebovať: 1 balíček zeleného čaju, 1/3 lyžičky tymianu, 1/2 lyžičky zázvoru, 1/2 lyžičky kurkumy, 2 lyžičky medu a šťavu z polovice citróna. Čajový sáčok, tymián, zázvor a kurkumu vložte do hrnca a varte niekoľko minút. Potom nechajte čaj vylúhovať, pridajte med a citrón a máte liek, ktorý vám pomôže

Foto: pixabay

Najlepšie tipy pre zdravie