zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Pite vodu podľa toho plánu a dostavia sa fantastické účinky: Plán na chudnutie a pre zdravé obličky!

Mnohí ľudia si myslia, že schudnú len vtedy, keď budú hladovať a drieť v posilňovni od rána do večera. Málokto si však uvedomuje, že tajomstvo zdravia a aj štíhlej postavy je ukryté hlavne vo vode. Ak nepijete dostatočne a v správny čas, chudnutie nebude zdravé a výsledok nebude nikdy trvalý.
Väčšina ľudí pije len polovicu či dokonca tretinu dennej dávky vody. Vodu nahrádzame sladenými nápojmi, alkoholom, kávou a týmto spôsobujeme veľké škody na svojom tele. Nedostatok vody (a hovoríme o obyčajnej nesladenej vode) vedie k narušeniu základných chemických procesov v tele. Jedným z dôsledkov je aj nadmerné ukladanie tuku v tkanivách. 
S nedostatkom tekutín súvisí aj pocit únavy, bolesti hlavy, nespavosť a apatia.  Ak beriete bolesti a nepríjemný pocit ako súčasť rannej rutiny, je načase sa nad tým zamyslieť.
норма водыPozor: Viac vody neznamená lepší výsledokNadmerná konzumácia vody nie je vôbec zdravá a zaťažuje naše obličky aj srdce. Základom je zdravá spotreba vody v správny čas. Diétológovia sa zhodujú, že tento balans je základom zdravého životného štýlu a aj zdravého chudnutia.
 польза водыObjem spotrebovanej vody sa môže meniť v závislosti od stravy, miesta na život a tiež od charakteru činností, ktoré každý deň vykonávame. Ak dodržiavate dávku v rozmedzí 1,5-2 litra vody denne a pijete ju v pravý čas, ste na najlepšej ceste schudnúť a byť zdravý. Výsledok by ste mali pozorovať už za 1 týždeň. S touto metódou síce neschudne za týždeň 7 kíl, ale chudnutie bude trvalé, bez jojo efektu. A čo je najdôležitejšie, urobíte to najlepšie pre svoje zdravie!

Kedy je najlepšie piť?

  • 08:00 – dva poháre teplej vody s citrónom na prázdny žalúdok (samozrejme nie na ex, ale tak, aby vám to bolo príjemné). Je dokázané, že ide o najlepší začiatok dňa. Je to spôsob, ako dosiahnuť požadovanú hladinu hydratácie, prebudiť telo a pripraviť ho na príjem potravy. Mimochodom, raňajky by mali byť o pol hodiny neskôr od vypitia vody.
  • 11:00 – pohár vody izbovej teploty. Napiť sa vody v tejto dobe znamená  znížiť chuť do jedla počas obeda a zjesť menej z bežnej porcie. Pre tých, ktorí považujú obed za hlavné jedlo dňa, to môžu brať ako skutočné rúhanie. No v prípade, že chcete nielen zlepšiť svoje zdravie ale aj schudnúť prebytočnú váhu, snažte sa si z toho urobiť zvyk.
  • 13:00 – pohár teplej vody pred obedom a pohár počas obeda. Existuje mýtus o škodlivosti pitia tekutín pri jedle. Ak pijete sladký či bublinkový nápoj, dokonca vo veľkých množstvách, niet pochýb, že sa to podpíše aj na vašom zdraví a váhe. Avšak pohár teplej vody počas obeda vám pomôže zlepšiť trávenie.
  • 16:00 – pollitra vody izbovej teploty. Medzi obedom a večerou si neraz doprajeme ovocie, čipsy, čokoládu či iné dobroty. Je dokázané, že ovocie, zelenina a voda počas tohoto časového úseku eliminuje chuť na nezdravé dobroty.
  • 20:00 – pohár teplej vody. Toto je posledná fáza. Môžete si do nej pridať kúsok citrónu a trochu medu, ktorý nielen vylepší chuť vody, ale aj funkciu vášho organizmu.

Takýto pitný režim nielen zabezpečuje zdravie telu, ale tiež pomáha bojovať s nadmernou hmotnosťou. Neexistujú žiadne diéty, pôsty a iné obmedzenia. Pite vodu podľa plánu, chudnite a získajte zdravie aj silu!

zdroj:sovkusom.ru

 

Najlepšie tipy pre zdravie