zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

3 dni, nestojí to nič a výsledok si nebudete vedieť vynachváliť: Záchrana pre kosti, kĺby a konečne úľava od bolesti!

3 dni pre každého, koho bolia kĺby a kosti!

Je normálne, že kĺby vekom sem-tam pobolievajú. Brať lieky pri každom náznaku problému nemusí byť vždy najlepší nápad. Niekedy pomôžu úplne obyčajné veci a metódy, ktoré fungovali už celým generáciám pred nami. Ak sa u vás vyskytujú bolesti kĺbov a kosti, alebo trpíte reumou, artrózou, či iným ochorením opornej sústavy, tento recept vám môže pomôcť a priniesť úľavu. Keď sa zo všetkých strán hrnú návody, ako si vyčistiť organizmus, čo by ste povedali na to, keby si vyčistíte od škodlivín vaše kĺby a kosti? Táto kúra vám zároveň umožní lepšie spať a ráno sa nebudete budiť „dolámaní“. Potrebujete len 3 dni a 15 g korenia, ktoré má doma každý – bobkového listu.

Táto kúra očisťuje telo od soli, usadenín a kyseliny močovej. Ak máte iné zdravotné komplikácie, alebo užívate silné lieky o kúre sa poraďte so svojím lekárom. Keďže sa telo zbavuje nadmerného sodíka, môže sa to prejaviť na zemnej farbe moču. To je ale prirodzené a počas kúry je s tým treba počítať. Pozitívum je, že so sodíkom odchádza aj vodu, ktorú zadržiava v organizme. Výsledkom je, že po kúre by ste mali aj schudnúť.

Kúru realizujte len raz do roka a nezabudnite, že všetko, čo potrebujete je čas. Nikdy nápoj nepite naraz, ale dodržte pravidlo – po malých dúškoch, s prestávkami počas 12 hodín. Počas kúry nejedzte mäso, vajcia, mlieko, tvaroh a tvrdý syr. Okrem toho môžete jesť čokoľvek. Tieto obmedzenia platia len na dni, kedy pijete odvar z bobkového listu.

Očistenie kĺbov a kostí – ako na to?

Vezmite 5 g bobkového listu, rozdrvte ho a dajte do 300 ml horúcej vody a dajte na plameň. Varte asi 5 minút a potom zložte z plameňa a nechajte odležať v termoske asi 4-5 hodín. Sceďte a popíjajte počas dňa po malých dúškoch – mal by vám vystačiť na celých 12 hodín. Potom si dajte prestávku na 7 dní a potom opakujte rovnaký postup po dobu ďalších dvoch dní. Kúra počas troch dní po sebe by mohla byť pre telo až príliš intenzívna, preto sa odporúča robiť ju v dvoch fázach a s odstupom 7 dní. 

zdroj: medicalj-centre

Najlepšie tipy pre zdravie