zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Lacný trik na stvrdnutú kožu na pätách: Poradila mi ho starká už pred rokmi, funguje rýchlo a zatiaľ ma nikdy nesklamal!

Tento trik mi poradila moja starká, ktorá si vždy vedela poradiť a dobre nám radí vo všetkých oblastiach. V zime mám vždy suché päty a niekedy zvyknú popraskať a spôsobovať nepríjemnú bolesť.

Tento trik mi poradila moja starká, ktorá si vždy vedela poradiť a dobre nám radí vo všetkých oblastiach. V zime mám vždy suché päty a niekedy zvyknú popraskať a spôsobovať nepríjemnú bolesť. Rovnako je tom aj môj muž, ktorý navyše v práci celý deň chodí a tak je na tom ešte horšie. Nápad je to poriadne starý a možno ste o ňom počuli aj vy, alebo ho máte vyskúšaný. Dávam ho sem pre tých, ktorí ho nepoznajú a už bez úspechu vyskúšali všetko možné.

Ako na to?

Potrebujeme obyčajný šampón na vlasy – babička radila ten s obsahom harmančeka, ale ja to mám odskúšané aj s inými šampónmi a funguje to rovnako dobre. Takže, všetko, čo musíte urobiť je natrieť si pred spaním na nohy šampón – netreba to preháňať, stačí len tak, aby ste pokryli stvrdnuté miesta. Potom si dajte ponožky a choďte spať ako zvyčajne. Ráno bude koža jemná a môžete bez obáv obuť čižmy a vykročiť do dňa. Opakujte podľa potreby.

Božka G.

Najlepšie tipy pre zdravie