zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Hotový poklad pre váš žalúdok: Žalúdok viac nebolí, zmiznú problémy s nadúvaním, aj opuchy a nebudete vedieť, čo je pálenie záhy!

Tento skvelý prírodný nápoj podľa receptu z youtube čistí celé telo, odstraňuje opuchy, aj toxíny. Normalizuje tráviaci trakt, eliminuje zápal žalúdka, zbaví vás pálenia záhy, bolesti, nadúvania a pocítite celkové zlepšenie.

Tajomstvo tkvie v zemiakovom džúse. Pri výbere zemiakov pre tento účel dbajte na kvalitu. Mali by byť šťavnaté a zdravé. Nakoľko zemiaková šťava sama osebe nie je veľmi chutná, pre lepšiu chuť ju budeme kombinovať so sladkou mrkvou.

Potrebujeme:

2 – 3 veľké zemiaky (nesmú byť naklíčené)

1/2 mrkvy (alebo podľa chuti)

Postup:

Mrkvu aj zemiaky si očistite a nastrúhajte na hrubom strúhadle. Ako prvé strúhajte zemiaky, preceďte šťavu cez gázu a kým nastrúhate mrkvu, oddelí sa vám zo zemiakovej šťavy škrob, ktorý odstráňte.

Mrkvovú šťavu takisto preceďte cez gázu a zmiešajte so zemiakovou šťavou. Premiešajte a vypite. Konzumujte hodinu pred raňajkami.

Šťavu treba ihneď vypiť, pretože po 10 minútach stráca svoje liečivé vlastnosti. Spoznáte to aj podľa toho, že stmavne.

Upozornenie: Hoci tento nápoj nemá prakticky žiadne kontraindikácie, pri vážnejších zdravotných ťažkostiach sa pred jeho konzumáciou poraďte s lekárom. 

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

 

 

Najlepšie tipy pre zdravie