Dôchodca sa nemohol pozerať na otrasný stav bytovky. Pozrite sa, čo urobil pre svojich susedov

Dôchodca chcel prerobil spoločné priestory v bytovke, no situáciu musel zobrať do svojich rúk. Výsledok však rozhodne stojí za to!

O starej bytovke, ktorú už roky nikto neobnovil a zub času na nej zanechal svoje stopy, by asi nikto nepredpokladal, že za svojimi dverami a oknami ukrýva niečo zvláštne. Táto ukrajinská bytovka je však rozhodne svetlou výnimkou!

Dôchodca zobral situáciu do svojich rúk

O toto všetko sa pričinil obyčajný dôchodca Vladimír Čajka, ktorého už prestalo baviť čakanie na to, kým si niekto kompetentný všimne, že by si bytovka zaslúžila pozornosť a rekonštrukciu. Zobral teda veci do vlastných rúk! A to doslova. Už dlho totiž chcel vytvoriť niečo, čo ostatní nemajú. Celých 15 rokov prerábal priestory, ktoré premenil na hotový palác.

Bytovka, aká sa len tak nevidí

Netají sa láskou k architektúre ani k umeniu a nebojí sa chytiť práce. Na dôchodku si uvedomil, že má dostatok času, a tak sa pustil do prerábania bytovky, čo sa preňho stalo obľúbeným koníčkom. Zabudol pritom na všetky starosti a tešilo ho, že tak môže urobiť radosť ostatným. Spoločné priestory vyčistil a vyzdobil krásnymi dekoráciami.

Pozrite sa, ako nádherne teraz ich bytovka vyzerá! Je dôkazom toho, že keď človek chce, všetko sa dá. A susedia boli zo snahy tohto dôchodcu nadšení!

— Foto: imgur
— Foto: imgur
— Foto: imgur
— Foto: imgur
— Foto: imgur
— Foto: imgur
— Foto: imgur
— Foto: imgur

Dnes najobľúbenejšie