zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Dajte zbohom chĺpkom na tvári: Zmiešajte tieto 3 prísady a môžete ich odstrániť natrvalo!

Zabudnite na nežiadúce chĺpky na tvári: Všetko, čo potrebujete sú 3 prísady!

Chĺpky na tvári môžu byť pre mnohé ženy veľmi nepríjemným problém. Objavujú sa na mnohých miestach – okolo obočia, na lícach, v oblasti brady a predovšetkým nad hornou perou. Odstrániť ich vyžaduje nielen nemalé finančné investície ale aj pravidelné návštevy kozmetického salónu. Prinášame vám jednoduchú domácu metódu, ktorá dokáže odstrániť chĺpky z oblasti tváre natrvalo. Všetko, čo potrebujete sú tieto prísady a správne dodržiavania aplikácie.

Potrebujeme:

1 lyžicu varenej ovsenej kaše (kaša z ovsených vločiek)

2 lyžice medu

2 lyžice citrónovej šťavy

Postup:

Všetky zložky jednoducho zmiešajte a naneste na miesta na tvári, kde sa chĺpkov chcete zbaviť. Zmes nechajte pôsobiť 15 minút opláchnite vodou a následne ošetrite tvár tvárovým tonikom (ak ho nemáte, použite chladný zelený čaj) Tento krok je dôležitý, pretože tonikum pôsobí liečivo a protizápalovo.

Metódu je vhodné aplikovať večer – pleť by po nej niekoľko hodín nemala byť vystavená priamemu slnečnému svetlu.

Aplikácia metódy

Aplikujeme 2 x do týždňa počas prvých 4 týždňov. Medzi každou aplikáciu by mali byť 2 dni prestávky. Po uplynutí tohto času aplikujeme už len 1 x do týždňa. Po prvom mesiaci uvidíte viditeľné ubúdanie problematických chĺpkov a po 2 mesiacoch by mali celkom zmiznúť.

zdroj: tiphero

Najlepšie tipy pre zdravie