zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

Najsilnejší zabijaci vírusov: 8 mocných prírodných antivirotík, na ktoré sme kvôli liekom z lekárne takmer zabudli!

Neváhajte a zapujte do boja s vírusom aj prírodu, poradíme vám zoznam najúčinnejších byliniek, ktoré pôsobia ako prírodné antivirotiká!

V posledných dňoch je hrozba koronavírusu takmer všadeprítomná a ľudia hľadajú stále nové spôsoby, ako sa pred vírusom chrániť. Ukazuje sa, že naúčinnejšie ostávajú 3 rady odporníkov – správne umývanie rúk a dezinfekcia, nosenie ochranných pomôcok a posilňovanie imunity. Neváhajte a zapujte do boja s vírusom aj prírodu, poradíme vám zoznam najúčinnejších byliniek, ktoré pôsobia ako prírodné antivirotiká!

Byliny ako ochrana pred vírusom!

Rovnako ako proti vírusom spôsobujúcim chrípku, dá sa do prevencie proti koronavírusu zapojiť tiež prírodu, teda osvedčená prírodné antivirotiká. Ktoré to sú?

Čierna baza – Užíva sa proti vírusom i baktériám, pomáha pri chrípke a osvedčil sa aj v boji proti herpetickým vírusom.

Echinacea purpurová (Echinacea) – Posilňuje imunitný systém. „Obsahuje echinacein, ktorý zabraňuje vírusom preniknúť do zdravých buniek.

Sladké drievko – Je osvedčeným a silným preventívnym prostriedkom proti chrípke a vírusovým ochoreniam.

Oregano – Ide o silné prírodné antibiotikum a antivirotikum, a navyše skvele chutí, takže sa hodí ako korenie do jedla.

Cesnak, cibuľa, chren a zázvor – Príklad štipľavých bylín vhodných ako prevencia aj pri chorobe. Tinktúra zo zmesi medvedieho a siateho cesnaku dokáže zmierniť aj stafylokokové infekcie, odporúča sa na posilnenie imunity, ktorá je v boji s vírusmi dôležitá.

Vŕba biela – Je účinnou prevenciou v čase vírusových ochorení, zmierňuje horúčkovité ochorenia a celkovo posilňuje organizmus.

zdroj: pozeny.cz

Najlepšie tipy pre zdravie