zdravetipy_transparent-horizontal-pozitiv

1 jednoduchý pohyb a 1 minúta denne. Spoznajte revolučnú japonskú metódu chudnutia!

Krásne a vytvarované telo je snom mnohých žien, ale žiaľ, nemôžeme sa ním pochváliť všetky. Záhyby tuku na bruchu a bokoch nás doslova dokážu priviesť do zúfalstva.

Našťastie, existujú spôsoby, ktoré nám s tým dokážu pomôcť. To je nápad! pre vás našiel vynikajúci spôsob pochádzajúci z Japonska, ktorý vám pomôže zbaviť sa prebytočného tuku už za 14 dní!

Jednoduché cvičenie s názvom Osmička prináša vynikajúce výsledky, vyskúšajte ho!

Cvičenie Osmička

Vykonávajte tento cviky po dobu 1 minúty 2-4 krát denne, dobu postupne zvyšujte na 3-4 minúty. Pozor, dodržiavajte pravidelnosť! Aby ste na cvičenie nikdy nezabudli, nastavte si radšej pripomienku v mobile alebo budík.

Vo fitku sa tento cvik vykonáva pomocou gymnastickej palice, ale na domáce účely ako rekvizita úplne postačí uterák.

1. Postavte sa rovno, nohy na šírku ramien. Uchopte uterák na jeho protiľahlých koncoch a vyrovnajte ho pred sebou na výšku. Horným koncom opíšte polkruh nad hlavou, ako to vidíte na videu nižšie.

2. Potom zmeňte polohu rúk a opäť opisujte polkruh, ako vidíte na videu nižšie.

3. Výsledný pohyb by mal vyzerať ako ležatá osmička, rovnako ako vidíte na videu nižšie.

4. Pozor! Uistite sa, že vaše chodidlá zostávajú stále v rovnakej polohe, rozkročené na šírku ramien. Nohy sa nesmú pohnúť z miesta.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na prvý pohľad sa to môže zdať príliš jednoduché, ale skutočne to pomáha. Vyskúšajte aj vy tento cvik, veď za pokus nič nedáte!

Toto cvičenie perfektne posilňuje šikmé svaly, chrbát a paže. Do 2 týždňov budete vidieť prvé výsledky. Uvidíte, že pri meraní pásu budete prekvapené!

Výsledky budú ešte viditeľnejšie, ak si počas dvoch týždňov cvičenia doprajete diétu a vysadíte nezdravé a mastné jedlá.

Najlepšie tipy pre zdravie